INBALANS SPA

Detoks Paketi

*Harem Ritüeli
*Dengeleyici Yosun Bakımı
*Ayak Detoks Seansı
*Detoks İçeceği İkramı

Tanışma Paketi 1

*Harem Ritüeli
*Aromaterapi Masajı
*Temel Cilt Bakımı
*Taze Sıkılmış Portakal Suyu İkramı

Tanışma Paketi 2

*Harem Ritüeli
*Geleneksel Bali Masajı
*Temel Cilt Bakımı
*Taze Sıkılmış Portakal Suyu İkramı

Uzakdoğu Esintisi

*Şehrazat Bakımı
*Bali  (Dört El) Masajı
*Mevsim Meyveleri ve Bitki Çayı İkramı

MASAJLAR

Spor Masajı
Spor etkinlikleri öncesinde, kasları aktif hale getirmek, sonrasındaysa kasları rahatlatıp dinlendirmek amacıyla uygulanan, baskıları yoğun bir masajdır.
Lenf Drenaj Masajı
Vücuttaki lenf bezi bölgelerine uygulanan lenf drenaj masajıyla lenf dolaşımı harekete geçirilerek, vücutta toplanan ödem ve toksinlerin dışarı atılması ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi sağlanır.
Anti-selülit Masajı
Kür halinde uygulandığında selülitli bölgelerde gözle görülür azalma sağlayarak, bölgesel incelmeyi destekleyici etki yapar.
Refleksoloji Masajı
Refleksoloji bir tür denge masajıdır. Özel el teknikleriyle ayaklara uygulanan bu masajda amaç, vücudun belli bölgelerinde bloke olmuş enerjiyi çözerek, fiziksel ve ruhsal iyileşme sağlamaktır.
İsveç Masajı
Vücuda tamamen uygulanan klasik masaj, kan dolaşım hızını artırır, hücre ve dokuları canlandırır. Aynı zamanda kas gerilimini azaltarak rahatlama sağlar.

Shirodhara
Sıcak ayurveda yağı uygulamasıyla, uykusuzlukbaş ağrısını gideren geleneksel Hint baş masajıdır.
Abhyanga
Bu geleneksel masaj, kan dolaşımınızı harekete geçirerek zararlı maddelerin vücuttan atımını
hızlandırır. Tüm vücudunuza uygulanan sıcak ayurveda yağı ruhunuzu rahatlatacaktır. Hamamda uygulanan köpük masajı ile bakımınız sonlanır.
Abhyanga Senkron (dört el)
Tüm vücudunuza, iki terapist eşliğinde senkronize yapılan eşsiz ve gerçek bir dinlenme hissi oluşturan Hint masajıdır. Hamamda uygulanan köpük masajı ile bakımınız sonlanır.

Geleneksel Bali Masajı
Bali masajında vücuttaki refleks noktaları üzerine uygulanan etkili baskılar, yüzeydeki kas dokusunu geçerek, derinlere etki eder. Enerji akışını düzenleyerek enerji seviyesini düzeltir.
Bali Baş, Boyun ve Omuz Masajı
Baş, boyun ve omuz bölgesine uygulanan rahatlatıcı, stresten arındırıcı, dinlendirici bir terapidir.
Bali Bacak ve Ayak Masajı
Uzun süre ayakta kalmaktan ve yorgunluktan kaynaklanan ağrıları gidermeye ve egzersiz sonrası yorulan kasları dinlendirmeye yardımcı olur.
Bali Mandara (dört el) Masajı
Dört el masajı, bay ve bayan iki terapistin senkronize el hareketleriyle uygulanır. Stresten arınmak ve kendini şımartmak isteyenlerin özel masaj terapisidir.
Geleneksel Thai Masajı
Vücudu, zihni ve ruhu dengelemek için yer minderinde yoga, streching ve baskı teknikleriyle uygulanan masajdır.
Shiatsu Masajı
Parmakların, dirseklerin ve ellerin baskı teknikleri için özenle kullanıldığı bir terapi yöntemidir. Bu terapide temel amaç, bedenin bağışıklık sistemini güçlendirmektir.

Aliva Dokunuşu
Bölgesel olarak uygulanan klasik masaj terapisidir.
Aliva Aromaterapi
Aromaterapi yağları, doğal bitki ve çiçek özlerinin bitkisel bir baz yağıyla karıştırılması sonucu elde edilir. Bu yağlarla yapılan masaj yumuşak, dinlendirici ve rahatlatıcı özelliğe sahiptir.
Sıcak Taş Masajı
Sıcak volkanik taşlarla vücutta bloke olmuş enerjiyi çözüp, enerji akışını düzenleyen terapidir. Bu masaj özellikle stresin vücut üzerinde oluşturduğu olumsuzlukların giderilmesinde iyi sonuç verir
Lava Bambu Masajı
Uzak Doğu kökenli Lava Bambu Sıcak Masaj Terapisi, kas ağrılarını dindirir, selülit olușan bölgelerde yağ parçalanmasına ve toksin atımına yardımcı olur.
Thai Bitkisel Masajı
Şifalı ot terapisi olarak bilinen Tayland bitkisel kompres masajı, vücudunuzun kilit bölgelerindeki kas gerilimini ve sertleşmeyi gevşetmek için yapılır.

BAKIMLAR

Yenileyici Peeling Bakımı
Peeling bakımları cildi ölü derilerden arındırarak, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken aynı zamanda cildi yeniler ve nem kazandırır. Size de kahve keyfi, meyve özleri ve altın ışıltısı peeling seçeneklerinden dilediğinizi seçmek kalır.
İNBALANS Vücut Bakımı
Yenileyici deniz tuzu ve tarçın özlü peeling’in ardından uygulanan yaşam iksiri yağının etkisiyle cildiniz nefes alır, canlanır ve pürüzsüz parlak görünümünü uzun süre korur.
Arındırıcı Detoks Seansı
Vücudunuzda toksinlerin yoğun olarak hangi bölgelerde biriktiğinin belirlenmesinin ardından bu toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayan,etkili ve pratik bir yöntemdir.
 Yosun Bakımı
Renk ve su terapisi özellikli sarmalama yatağında uygulanan bu bakımın en önemli etkisi, yosunun içerisinde bulunan bol miktarda vitamin ve mineraller sayesinde vücuttaki ödemi atmasıdır. Kür halinde uygulandığında vücut şekillendirmede de son derece etkilidir. Bakımın
bir diğer özelliği de yağ dengeleyici ve dezenfekte edici özelliğiyle sivilce kurutucu olmasıdır.

Parafin Bakımları
Nemini kaybetmiş ya da kuruyup yıpranmış cilt yapısını yeniden düzenlemeye yardımcı olur.
Bakım sonrasında hemen hissedilen yumuşaklık ve nem etkisini uzun süre korur.
Sultanın Hamam Sefası
Geleneksel Türk hamamında keseyle başlayan terapi, cildi nemlendirme ve besleme özelliği yüksek aromatik losyonlar taçlandırılıyor. (kese+köpük+aromatik losyon uygulaması)
Harem Ritüeli
Hamam bölümünde, vücudu temizleyen, ferahlatan ve özel bitkisel sabunlarla nemlendiren kese ve köpük masajı uygulamasıdır.
Ayak Seramoni
Özel peelling bakımı sonrasında, gül suyu ile yıkanan ayaklarınızdan günün tüm yorgunluğu uçup gider.

Temel Cilt Bakımı
Normal cilt tipleri için uygun profesyonel ürünlerle yapılan temel cilt bakımıdır. Cildi yenileyip, canlandırır.
Mevsimsel Cilt Bakımı
Özellikle mevsim değişikliklerinde temel bakımla birlikte uygulanarak cildi yenileyip canlandıran ve yıpranmalara karşı koruyan, sırrı egzotik meyve özlerine dayanan bir bakımdır.
Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı Bakım
Yağlı ve problemli cilt tipleri için derin temizlik ve arındırma işlemi yaparak, cildi netleştiren, yağdan dolayı var olan parlaklığı azaltan ve sağlıklı mat bir görünüme kavuşturan bakımdır.
Hassas Ciltlere Özel Cilt Bakımı
Hassas, alerjik ve kılcal damar problemi olan ciltleri yatıştıran, özel maskesiyle sakinleştirici bir bakımdır.
Yoğun Nemlendirici Cilt Bakımı
Cildin nem ihtiyacını karşılayarak cilde hayat ve enerji verir. Kullanılan ürünlerin içeriğinde lotus çiçeği sütü, ipek proteinleri, aloe vera gibi nemlendirici ve besleyici özellikli bileşenleri olan, seçkin bir bakımdır.
Erkeklere Özel Cilt Bakımı
Cilt tipine uygun olarak, cildin temel ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, traş sonrası yaşanan sıkıntıları da hafifleten, erkeklere özel bir bakımdır.
Anti-aging Cilt Bakımı
Olgun ciltlerde, cilde C vitamini yüklemesi yapılarak uygulanan bakımdır.
Çizgi Açıcı Cilt Bakımı
İnce çizgilerin yoğunluğunu gözle görülür derecede azaltarak daha genç ve canlı bir cilt görünümü sağlayan bakımdır.
Yenileyici Göz ve Dudak Bakımı
Sadece göz ve dudak çevresindeki nem oranını artırarak, kırışıkları önleyen ve cildin pürüzsüz görünmesini sağlayan özel bir bakımdır. Temel bakımla birlikte uygulama gerektirir.

TAZELENMEK İÇİN

Günün yorgunluğunu atıp tazelenmek ve yarına enerjik başlamak için.

INBALANS SPA WELLNESS

COLESIUM  CLUB!!

  Elazığ Cd. Diyar Galeria

       AVM Yenişehir/Diyarbakır

 0 412 228 04 66

 0 549 583 20 23

 bilgi@colesiumlifeclub.com